Qesh - forum gier PBF

Gdy szara rzeczywistość po prostu nie wystarcza.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 19-06-2011 11:04:37

 Sarpens

Stały bywalec

6281597
Zarejestrowany: 18-06-2011
Posty: 54
Punktów :   
Sesja: [Deus Ex RPG] Chaos w Europie.
Postać: Paul "Mike" Adams.

Przywitaj się

Zachęcam wszystkich użytkowników do napisania krótkiej notki o sobie samym. Pozwoli to nam lepiej się poznać, jak i już na samym starcie da możliwość znalezienia osób o podobnych zainteresowaniach. Aby nie być gołosłowny zacznę od samego siebie.

Nazywam się Paweł, za niedługo skończę 19 lat, więc póki co ciesze się mianem gorącej 18tki. RPG i Fantasy interesuje mnie od zawsze. Swoją przygodę zaczynałem nietypowo, bo od Blizzardowskiego hitu - Diablo II. Dopiero w późniejszych latach dane mi było poznać dokładniej inne humanoidalne rasy. Okres licealny przyniósł ze sobą nowych znajomych, którzy wciągnęli mnie w światy RPG, w których topór schodzi na dalszy plan, a istotną sprawą staje się zagadka do rozwiązania.
Poza fantasy uwielbiam słuchać muzyki potocznie określanej jako darcie kotów, czyli ogólnie rozumianego metalu. Cenie sobie ostrzejsze brzmienia jak Folk Metal czy Melodeath. I z grubsza to by było na tyle.


Jesteś MG.
MG to taka lama co zawsze pisze pierwsza.


~Fatum

Offline

 

#2 19-06-2011 17:50:50

Aerandir

Nosiwoda

7615787
Zarejestrowany: 19-06-2011
Posty: 25
Punktów :   
Sesja: [Deus Ex RPG] Chaos w Europie.
Postać: - MG -

Re: Przywitaj się

Na imię mi Adrian i jestem kumplem Admina, z czego w razie palącej potrzeby zamierzam skorzystać. Pochodzę z tej samej szkoły co pan powyżej, a RPG znałem już nieco wcześniej od niego. Ponadto mam wrażenie, że w stosunku do priorytetu "topór lub zagadka", pan Admin miał chyba coś zupełnie odwrotnego, co napisał. Wiem, bo jestem jego MG.
Upodobania muzyczne mam również podobne do Sarpensa, acz ja wolę bardziej melodyjne utwory. I to będzie na tyle.


Jestem MG; i nic co prowadzi do śmierci graczy nie jest mi obce.

Offline

 

#3 19-06-2011 22:41:42

 Meofar

Gołowąs

7645039
Zarejestrowany: 19-06-2011
Posty: 19
Punktów :   
Sesja: [Deus Ex RPG] Chaos w Europie.
Postać: Michael John "MJ" Santana

Re: Przywitaj się

No więc jestem Michał i nie piję od pamiętnej imprezy u Krzyśka...

A nie sorki, nie to forum.
Jak już pisałem jestem Michał. Znam Admina i "Tego co zna Admina". Uczęszczałem do tej samej szkoły. Mam podobny gust muzyczny,
Działam w zespole muzycznym... taki sobie śmierćmetal z którym i tak nie mamy nic wspólnego. A co do gier... To nudna i długa opowieść nie na ten wieczór...


- Wiesz ostatnio nam się z żoną nie układa. Wracam z pracy i oglądam telewizję...
- a co z seksem?
- Też czasem oglądam...

Offline

 

#4 21-06-2011 19:28:47

 Impresjonistka

Gołowąs

Zarejestrowany: 19-06-2011
Posty: 10
Punktów :   
Sesja: [Deus Ex RPG] Chaos w Europie.
Postać: Marie Helena Kreutz.

Re: Przywitaj się

Czas zaznaczyć swoją obecność na forum! Wszyscy zaczynali od imienia, a więc i też zacznę - z tej strony Ola. Także znam Admina, tego co zna Admina i tego co zna tego, co zna Admina. Skomplikowane, wiem; co więc powiecie na to aby przejść dalej? Od razu uprzedzam, że jakikolwiek temat by nie był, uwielbiam się rozpisywać.

Moim głównym zainteresowaniem ostatnimi czasy jest religioznawstwo (najszczególniej dotyczy to religii pogańskich/neopogańskich, ale też innych systemów ezoterycznych), ale też i namiętne czytanie różnych książkowych bzdur, szczególnie filozofii i psychologii. Muzyki słucham naprawdę różnej, jednak memu sercu najbliższy jest i pozostanie już gotyk (z zespołami Closterkeller i Lacrimosa na czele). Lubuję się też w muzyce progresywnej (np. Abraxas, Ananke, Quidam, Tool), ale na moim dysku moglibyście znaleźć także sporo artystów prezentujących nurt ambient/darkwave/ethereal (np. Dead Can Dance, Wendy Rule, Loreena McKennit). Poza tym nie pogardzę szeroko pojętym metalem (od folk, przez doom i death, do black), oraz, jak ostatnio zauważyłam polskim rockiem.

Swoją przygodę z RPG zaczęłam jakieś 4 lata temu, kiedy paru prześwietnych ludzi wprowadziło mnie w ten świat Wstępnie poznałam takie systemy jak Neuroshima i Matrix, stworzony przez znajomego. Nigdy jednak nie było mi dane w nie grać. Po dwóch-trzech latach poszukiwań udało mi się znaleźć ludzi do prawdziwej sesji - i tak zebrał się skład do D&D a następnie do Wampira Maskarady. Od tej pory staram się ćwiczyć coraz bardziej w byciu MG, ale w porównaniu z Sarpensem i Aerandirem daleko mi wciąż do perfekcji Od paru lat moim marzeniem jest wyjazd na jakiś konwent - dwa lata temu mało się nie udało pojechać na takie cudo do Lublina, ale nic straconego - może i niebawem będzie okazja by jednak zrealizować to małe pragnienie.

Napisałam aż za dużo Blessed Be, moi mili!

Ostatnio edytowany przez Impresjonistka (21-06-2011 19:29:09)


Betatt av synets makt
Den sterke sol og manes pakt
Vil sannheten bli meg forunt?

Offline

 

#5 29-06-2011 22:15:21

Wielki Gajowy

Gołowąs

Zarejestrowany: 29-06-2011
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przywitaj się

Od gier, ostrej muzyki i całego tego chłamu duszy nie szczędzę.
Znani, znajomych którzy znają znajomych admina znani i mi są.
Magią liczb życie swe staram się podpierać, 33 na mym sztandarze.
Szalony mówią, popieprzony twierdzą, a to tylko ja, mały i niepozorny.
A na imię mi Kamil. Witam szanowne towarzystwo


A w dupę se wsadź to... no... tenteges... wsadź se co tam chcesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.laptoptbakugan.pun.pl www.narutoms.pun.pl www.genealogia.pun.pl www.streetofrace.pun.pl www.kravmaga.pun.pl