Qesh - forum gier PBF

Gdy szara rzeczywistość po prostu nie wystarcza.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#21 19-07-2011 21:18:07

 Sarpens

Stały bywalec

6281597
Zarejestrowany: 18-06-2011
Posty: 54
Punktów :   
Sesja: [Deus Ex RPG] Chaos w Europie.
Postać: Paul "Mike" Adams.

Re: [Deus Ex RPG] Chaos w Europie.

<<Ja jestem jak najbardziej za tym, żebyśmy się znaleźli już na lotnisku, albo dalej>>


Jesteś MG.
MG to taka lama co zawsze pisze pierwsza.


~Fatum

Offline

 

#22 24-07-2011 21:52:55

 Meofar

Gołowąs

7645039
Zarejestrowany: 19-06-2011
Posty: 19
Punktów :   
Sesja: [Deus Ex RPG] Chaos w Europie.
Postać: Michael John "MJ" Santana

Re: [Deus Ex RPG] Chaos w Europie.

Zgadzam się...


- Wiesz ostatnio nam się z żoną nie układa. Wracam z pracy i oglądam telewizję...
- a co z seksem?
- Też czasem oglądam...

Offline

 

#23 29-07-2011 11:50:23

Aerandir

Nosiwoda

7615787
Zarejestrowany: 19-06-2011
Posty: 25
Punktów :   
Sesja: [Deus Ex RPG] Chaos w Europie.
Postać: - MG -

Re: [Deus Ex RPG] Chaos w Europie.

[12 września]
[Godzina 18:57]


"Turyści" wyszli już ze swojego samolotu i rozpoczęli poszukiwania jakiejś taksówki. Wolfgang, dzięki swojej wrodzonej umiejętności porozumiewania się w języku niemieckim, szybko złapał takowy wóz i poprosił o podwózkę do hotelu.
Berlin wyglądałby majestatycznie, gdyby nie fakt, że to po prostu kolejne wielkie miasto. Technologia niebywale podobna, ale widać było różnice w wyglądzie poszczególnych maszyn. Roboty, które strzegły porządku były zupełnie inne od ich amerykańskich kuzynów. Ponadto miasto miało nieco inny klimat. W końcu to Europa - inni ludzie, inne obyczaje.

[Godzina 19:21]

Po otrzymaniu kluczy do pokoju agenci udali się do swoich pokojów, aby rozłożyć sprzęt. Jak na pięć osób, wydano im 4 klucze, a więc 3 pojedyncze pokoje i jeden podwójny. A wszystko to miało swój cel.
Michael wg swoich nowych dokumentów nazywał się Harvey George Walters i przybył tutaj na wakacje. Narodowość miał amerykańską, a do Niemiec przyjechał oczywiście na urlop, by odpocząć od ciężkiej pracy w zakładzie przemysłowym Volkswagena.
Paul przybrał postać Joshuy Smith'a, dziennikarza z Anglii, który przybył tutaj w poszukiwaniu sensacji na miarę pierwszej strony gazet. Jest młodym, wolnym strzelcem, który dopiero stawia pierwsze kroki ze swoją lustrzanką.
Skyla na potrzebę misji zamaskowała się jako Anne Highly, pracowniczkę angielskiego zakładu dla obłąkanych, która została wysłana na "przymusowy urlop dla jej własnej poczytalności" i obecnie odreagowywała wszystkie swoje napięcia na relaksujących wakacjach w Niemczech.
Marie miała prawdopodobnie najdziwniejszą rolę do odegrania. Przybrała postać Heleny Schneider (panieńskie Braun), która wraz z mężem, Matthias'em Schneider'em, przybyła tutaj ze Stuttgart'u, by spędzić ze sobą trochę czasu na wypoczynku. Pani Schneirder jest właścicielką kwiaciarni, a jej mąż zajmuje się doręczycielstwem.
Wolfgang, który na potrzebę misji "został" mężem Marie, wziął to zadanie nieco do siebie. Jako już żonaty mężczyzna, o siedem lat starszy od Marie, doskonale się spisywał. Oczywiście, prywatnie zachowywał dystans, ale publicznie był wzorowym przykładem mężczyzny.
Agenci siedzieli teraz w apartamencie Adamsa, oczywiście po kryjomu. Oczekiwali na ich kontakt, lub wiadomość od niego.

[Ruszyłem. I TO NIEMAŁO. Może teraz jakoś opiszecie co myślicie, czy ZNOWU mam przesuwać?]


Jestem MG; i nic co prowadzi do śmierci graczy nie jest mi obce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojastaramt2.pun.pl www.genealogia.pun.pl www.laptoptbakugan.pun.pl www.streetofrace.pun.pl www.kravmaga.pun.pl